09023997574 مشاوره


کابینت ممبران چیست؟
همانطور که می دانید آشپزخانه یکی از مکان های اصلی خانه می باشد که با دکوراسیون های جدید هیچگونه حد فاصل و یا دری ما بین پذیرایی و آشپزخانه وجود ندارد لذا تاثیر مستقیمی در ظاهر و دکور اصلی خانه شما دارد بنابر این انتخاب یک نوع کابینت که به دکور اصلی خانه شما بیاید و همچنین از جهت کار در آشپزخانه کاربردی باشد بسیار حائز اهمیت است.

در جواب سوال کابینت ممبران چیست باید بگوییم که کابینت آشپزخانه ممبران یکی از جدید انواع کابینت ها می باشد که با ایجات حکاکی های مختلف در قسمت های مختلف آن بعلاوه مقدار زیادی چسب و پولیش و مواد دیگر تواسته طرفداران زیادی  را که خواهان ایجاد دکوراسیون های داخلی با تم کلاسیک و یا مدرن و حتی مدرن – کلاسیک جذب نماید.
بنابراین باید بدانید که اگر شما هم می خواهید دکوراسیون داخلی خانه خود را بر مبنای همین تم های داخلی کلاسیک و یا مدرن و همچنین ترکیبی از این دو به وجود آورید به احتمال زیاد کابینت ممبران بهترین گزینه است.

جنس چوب کابینت ممبران چیست

باید بدانید که جنس چوب کابینت ممبران به تراشکاری های زیادی که توسط دستگاه انجام می شود می تواند هر یک موارد چوب درخت، ام دی اف و حتی نئوپال باشد که تمامی آن ها توسط یک لایه PVC ممبران پوشیده و وکیوم می شوند با این حال تقریبا تمامی آن ها پس از مراحل تبدیل به کابینت تغریبا مشابه هم می شوند.

مزایای کابینت ممبران
از جمله مهم ترین مزایای کابینت ممبران به شرح زیر است.

طرح های بسیار متنوعی دارد
امکان ایجاد طرح های سفارشی متناسب با سلیقه شما
تنوع رنگ
زیبایی بسیار بالا به علت حکاکی ها و امکان رنگ زنی سفارشی
مناسب برای هر خانه ای – مدرن – کلاسیک و..
قیمت بسیار مناسب نسبت به کیفیت و زیبایی خیره کننده
سبک و محکم
طول عمر بالا در صورت مراقبت
عدم نفوذ آب به آن

معایب کابینت ممبران
مهم ترین معایب کابینت ممبران به شرح زیر است

ظرافت های زیاد (درست است که می توان از طرح های ساده کابینت ممبران استافده کرد اما ظرافت و حکاکی های کابینت ممبران ممکن است موجب شلوغی آن شود )
تفاوت کیفیت ها (کابینت های ممبران مراحل زیادی را برای ساخته شدن سپری می کنند که در صورتی که مراحل به درستی به خصوص در مرحله وکیوم و یا چسباندن روکش ممبران به چوب انجام نشود تا حد زیادی موجب افت کیفتی کابینت ممبران می شود و ممکن است در طول زمان موجب باد کردن روکش و یا از بین رفتن چشب روکش شود)
واکنش پذیری نسبت به نور (در آشپزخانه های نور گیر ممکن است طی چند سال روکش ممبران روی کابینت ممبران نسبت به نور خورشید واکنش نشان داده و تغییر رنگ دهد که البته بسیار جزئی است)
تفاوت بسیار بالای قیمت خرید و تعمیر
مدل کابینت ممبران
در ادامه به اقدام ارائه بهترین مدل های کابنیت ممبران جدید و قدیم مناسب برای انواع خانه ها می نماییم.

باید بدانید که به علت تعدد در طرح ها و رنگ های مختلف کابینت ممبران ممکن است انتخاب کردن بهترین مدل کابینت ممبران برای خانه شما کمی دشوار باشد لذا شما می توانید در پایان اقدام به مطالعه راهنمای خرید کابینت ممبران برای خانه خود نمایید.
بهترین مدل کابینت ممبران
در این بخش اقدام به معرفی بهترین مدل کابینت ممبران با توجه به نظرات مشتریانی که چوگان وظیفه ساخت و نصب آن را داشته است می نماییم.

با توجه به بررسی هایی که در این خصوص انجام دادیم بهترین مدل کابینت ممبران برای آشپزخانه های متوط و بزرگ کابینت ممبران صدفی طلایی بود به طوری که رنگ طلایی تنها در دستگیره ها و حدفاصل بین کابینت ها و به صورت کمرنگ ایجاد شود، چناچه در یکی مدل هایی که پیشتر نشان داده شد نمونه آن قرار گرفته بود.

علاوه بر آن مدل های کابینت ممبران سفید طلایی نیز بسیار مورد پسند واقع شده بود.

آدرس ارتباطی ما

آدرس  : شیراز ، بیست متری بنی هاشمی حدفاصل کوچه 21 و23

موبایل : 09023997574

ایمیل  :chogancabinet@gmail.com

اینستاگرام:choghan.kabinet

تلگرام:choghankabinet

در خبرنامه سایت عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود اولین نفری باشید که از رویدادهای ما با خبر می شوید